Consilier Vanzari

RESPONSABILITATI GENERALE:

  • Experienta in vanzari (cunoasterea domeniului distributiei de echipamente, de produse alimentare / non-alimentare poate reprezenta un avantaj);
  • Obisnuinta de a lucra conform unor obiective bine stabilite si a unor target-uri (realizabile si realiste);
  • Dinamism, energie, perseverenta;
  • Capacitatea de organizare eficienta a activitatii profesionale si a timpului;
  • Initiativa si spontaneitate;
  • Abilitati de comunicare, de negociere si de lucru in echipa;
  • Atitudine pozitiva, initiativa, perseverenta;
  • Orientare catre oameni (clienti) si rezultate;
  • Cunostinte de Word, Excel si Outlook;
  • Cunoasterea limbii engleze / italiene / franceze poate reprezenta un avantaj;
  • Disponibilitate pentru deplasari;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Capacitatea de a lucra in conditii de stress.

BENEFICII:

  • Mediu de lucru profesionist si competitive;
  • Training specializat la furnizori (in tara si in strainatate) ;
  • Cursuri interne si externe pe domeniul de interes in activitate;
  • Perspectiva de evolutie in companie si in cariera;
  • Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare (prime, comisioane, premii, bonusuri de performanta) ;
  • Masina de serviciu (daca este necesar);
  • Telefon performant / calculator / laptop / alta aparatura (daca este necesar);
  • Participarea la targuri si demonstratii in tara si in strainatate;
  • Cursuri de dezvoltare personala, negocieri, vanzari, team-building-uri;
  • Suport in activitate permanent;
  • Echipa cu bune abilitati sociale dornica sa te primeasca in cadrul ei!

Ne dezvoltăm continuu de 30 de ani datorită profesioniștilor din echipa noastră.
Vino și tu alături de noi!
Doar candidații selectați vor fi contactați.

Hai in echipa noastra!

  • Extensii acceptate (doc, pdf, docx, xls, jpg, png)

* Camp Obligatoriu