Categorii

    

    

    

    

    

Contact

image/svg+xml image/svg+xml Timisoara Craiova Constanta Bucuresti Sediu central Corbeanca Sibiu Brasov Iasi Cluj Napoca Arad Galati Buzau Ploiesti Oradea Bacau Miercurea Ciuc Suceava Iasi Bacau Suceava

SEDIUL CENTRAL

Adresa: DN1 Soseaua Bucuresti-Ploiesti, Km 19.3, Corbeanca, Ilfov, str. Balantei 46
Director general adjunct: Cristian Stefanescu
Departament Vanzari
Telefon: 021-352.88.88
Fax: 021-352.33.33
Mobil: 0735.77.78.77
E-mail: vanzari@bilancia.ro
Departament service: Mihai Fianu
Telefon: 021-352.38.68
Fax: 021-352.68.38
Mobil: 0724.21.28.02 | 0720.40.07.86
Piese de schimb: 0731.21.03.34
E-mail: service@bilancia.ro
Alte departamente
distributie@bilancia.ro
contabilitate@bilancia.ro
juridic@bilancia.ro
bucuresti

BUCURESTI DELFINULUI

Adresa: B-dul Chisinau nr 1, Complex Delfinului (latura stanga), Sector 2, Bucuresti
Telefon: 021-255.55.51
E-mail: delfinului@bilancia.ro
delfinului

CONSTANTA

Adresa: Str. Nicolae Iorga (colt cu Mircea cel Batran), Nr.28, Bl. MD6B, parter, judet Constanta
Director Sucursala: Dan Rosioru
Telefon: 0241-73.77.77
Mobil: 0729.09.95.12
E-mail: constanta@bilancia.ro
bilancia constanta

TIMISOARA

Adresa: Sarmisegetuza Nr. 8, judet Timis
Director Sucursala: Simona Iliescu
Telefon: 0256-29.44.88
Mobil: 0720.44.03.18
E-mail: timisoara@bilancia.ro
bilancia timisoara

IASI

Adresa: DN28, nr. 156A, Valea Lupului
Director Sucursala: Dan Damian
Telefon: 0232-21.55.91
Mobil: 0730.16.08.06
E-mail: iasi@bilancia.ro
bilancia iasi

BRASOV

Adresa: Calea Bucuresti nr. 252, judet Brasov
Director Sucursala: Ionut Calin
Telefon: 0268-33.66.52
Mobil: 0720.44.04.38
E-mail: brasov@bilancia.ro
bilancia brasov

CRAIOVA

Adresa: Str. Felix Aderca, Nr. 3, judet Dolj
Director Sucursala: Adrian Filea
Telefon: 0251-41.17.01
Mobil: 0731.21.03.30
E-mail: craiova@bilancia.ro
bilancia craiova

CLUJ-NAPOCA

Adresa: Str. Aurel Vlaicu, Nr. 11, judet Cluj
Director Sucursala: Felix Solomie
Telefon: 0264-44.56.83
Mobil: 0728.11.03.66
E-mail: cluj@bilancia.ro
bilancia cluj

SIBIU

Adresa: Sos. Alba Iulia, Nr. 24, judet Sibiu
Director Sucursala: Bogdan Simion
Telefon: 0369-43.57.90
Mobil: 0720.44.03.16
E-mail: sibiu@bilancia.ro
bilancia sibiu

SUCEAVA

Adresa: B-dul. 1 Decembrie 1918, nr. 6, judet Suceava
Director Sucursala: Dan Damian
Telefon: 0330.88.16.88
Mobil: 0730.16.08.06
E-mail: suceava@bilancia.ro
bilancia suceava

BACAU

Adresa: Str. Mioritei Nr. 2, parter, judet Bacau
Director Sucursala: Raluca Arsene
Telefon: 0234-53.37.22
Mobil: 0723.29.93.90
E-mail: bacau@bilancia.ro
bilancia bacau

ARAD

Adresa: Calea Radnei nr. 196, Jud. Arad
Director Sucursala: Simona Iliescu
Telefon: 0257.36.80.75
Mobil: 0724.21.28.16
E-mail: arad@bilancia.ro

 

Oradea - punct de lucru

Reprezentant: Simona Iliescu
Mobil: 0724.21.28.16
E-mail: oradea@bilancia.ro

 

Ploiesti - punct de lucru

Reprezentant: Marius Simion
Mobil: 0728.55.67.15
E-mail: ploiesti@bilancia.ro

 

Buzau - punct de lucru

Reprezentant: Tatiana Pruna
Mobil: 0726.76.76.72
E-mail: buzau@bilancia.ro

 

Galati - punct de lucru

Reprezentant: Tatiana Pruna
Mobil: 0726.76.76.72
E-mail: galati@bilancia.ro

 

Miercurea Ciuc - punct de lucru

Reprezentant: Constantin Chirca
Mobil: 0720.44.04.34
E-mail: constantin.chirca@bilancia.ro