Categorii

    

    

    

    

    

Newsletter

Sunt de acord cu preluarea datelor cu caracter personal. Detalii...

Contact

Alba Arad Argeș Bacău Bihor Bistrița-Năsăud Botoșani Brașov Brăila București Buzău Caraș-Severin Călărași Cluj Constanța Covasna Dâmbovița Dolj Galați Giurgiu Gorj Harghita Hunedoara Ialomița Iași Ilfov Maramureș Mehedinți Mureș Neamț Olt Prahova Satu Mare Sălaj Sibiu Suceava Teleorman Timiș Tulcea Vaslui Vâlcea Vrancea

SEDIUL CENTRAL

Adresa: DN1 Soseaua Bucuresti-Ploiesti, Km 19.3, Corbeanca, Ilfov, str. Balantei 46
Director general adjunct: Cristian Stefanescu
Departament Vanzari
Telefon: 021-352.88.88
Fax: 021-352.33.33
Mobil: 0735.77.78.77
E-mail: vanzari@bilancia.ro
Departament service: Mihai Fianu
Telefon: 021-352.38.68
Fax: 021-352.68.38
Mobil: 0724.21.28.02 | 0720.40.07.86
Piese de schimb: 0731.21.03.34
E-mail: service@bilancia.ro
Alte departamente
distributie@bilancia.ro
contabilitate@bilancia.ro
juridic@bilancia.ro
bucuresti

BUCURESTI DELFINULUI

Adresa: B-dul Chisinau nr 1, Complex Delfinului (latura stanga), Sector 2, Bucuresti
Telefon:021-255.55.51
E-mail: delfinului@bilancia.ro
delfinului

CONSTANTA

Adresa: B-dul Aurel Vlaicu, Nr. 265, Bloc M1, Parter (vizavi de centrul comercial Vivo), judet Constanta
Director Sucursala: Dan Rosioru
Telefon: 0241-73.77.77
Mobil: 0729.09.95.12
E-mail: constanta@bilancia.ro

TIMISOARA

Adresa: Piata Sarmisegetuza Nr. 8, judet Timis
Director Sucursala: Simona Iliescu
Telefon: 0256-29.44.88
Mobil: 0724.21.28.16
E-mail: timisoara@bilancia.ro
bilancia timisoara

IASI

Adresa: DN28, nr. 156A, Valea Lupului
Director Sucursala: Dan Damian
Telefon: 0232-21.55.91
Mobil: 0730.16.08.06
E-mail: iasi@bilancia.ro
bilancia iasi

SUCEAVA

Adresa: B-dul. 1 Decembrie 1918, nr. 6, judet Suceava
Director Sucursala: Dan Damian
Mobil: 0730.16.08.06
E-mail: suceava@bilancia.ro
bilancia suceava

BRASOV

Adresa: Calea Bucuresti nr. 252, judet Brasov
Director Sucursala: Ionut Calin
Telefon: 0268-33.66.52
Mobil: 0720.44.04.38
E-mail: brasov@bilancia.ro
bilancia brasov

CRAIOVA

Adresa: Str. Felix Aderca, Nr. 3, judet Dolj
Director Sucursala: Adrian Filea
Telefon: 0251-41.17.01
Mobil: 0731.21.03.30
E-mail: craiova@bilancia.ro
bilancia craiova

CLUJ-NAPOCA

Adresa: Str. Aurel Vlaicu, Nr. 11, judet Cluj
Director Sucursala: Felix Solomie
Telefon: 0264-44.56.83
Mobil: 0728.11.03.66
E-mail: cluj@bilancia.ro
bilancia cluj

SIBIU

Adresa: Sos. Alba Iulia, Nr. 24, judet Sibiu
Director Sucursala: Bogdan Simion
Telefon: 0269.22.34.41
Mobil: 0720.44.03.16
E-mail: sibiu@bilancia.ro
bilancia sibiu

BACAU

Adresa: Str. Mioritei Nr. 2, parter, judet Bacau
Director Sucursala: Raluca Arsene
Telefon: 0234-53.37.22
Mobil: 0723.29.93.90
E-mail: bacau@bilancia.ro
bilancia Bacau

ARAD

Adresa: Calea Radnei nr. 196, Jud. Arad
Director Sucursala: Simona Iliescu
Telefon: 0257.36.80.75
Mobil: 0724.21.28.16
E-mail: arad@bilancia.ro
Bilancia Arad

Tulcea

Reprezentant: Voicu Andi Nicolae
Mobil: 0720.40.07.74
E-mail: andi.voicu@bilancia.ro

Buzau si Galati- punct de lucru

Adresa: Bulevardul Nicolae Bălcescu nr. 2, Jud. Buzau
Reprezentant: Tatiana Pruna
Mobil: 0726.76.76.72
E-mail: buzau@bilancia.ro
E-mail: galati@bilancia.ro