Frigotehnist

RESPONSABILITĂȚI:

  • Efectuează deplasări în interes de serviciu;
  • Răspunde de completarea corecta si semnarea documentelor de lucru;
  • Urmărește să se perfecționeze continuu din punct de vedere profesional;
  • Respectă normele de protecția muncii;
  • Răspunde de calitatea îndeplinirii sarcinilor și atribuțiilor.

CERINȚELE POSTULUI:

  • Studii medii/superioare (finalizate);
  • Experiență în utilizarea aplicațiilor MS Office și navigare internet (activitate de secretariat);
  • Capacitate de organizare a activității profesionale și a timpului;
  • Cunoașterea limbilor străine (engleză/italiană/franceză) reprezintă un avantaj;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Capacitatea de a face față situațiilor stresante;
  • Dinamism, energie, perseverență;
  • Inițiativă și spontaneitate;
  • Atenție la detalii, rigurozitate;
  • Experiența pe un post asemănător constituie un avantaj.

BENEFICII:

  • Mediu de lucru profesionist și organizat;
  • Perspective bune de evoluție în companie și în carieră;
  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare (ore suplimentare plătite, prime, bonusuri de performanță);
  • Suport permanent în activitate și acces la resursele companiei;
  • Lucrul într-o companie stabilă, aflată în creștere;
  • Echipă unită, dornică să te primească în cadrul ei!

Ne dezvoltăm continuu de 30 de ani datorită profesioniștilor din echipa noastră.
Vino și tu alături de noi!
Doar candidații selectați vor fi contactați.

Hai in echipa noastra!

  • Extensii acceptate (doc, pdf, docx, xls, jpg, png)

* Camp Obligatoriu